Velg visningsmodus:

Program 2020

Alle kategorier
02.03.20 - 15:00 Papicha - Kampen for frihet Prinsen 3
02.03.20 - 15:30 To the Stars Prinsen 2
02.03.20 - 15:30 The Travelling Players Prinsen 8
02.03.20 - 17:00 Amazing Grace Annet
02.03.20 - 18:00 The Painted Bird Prinsen 2
02.03.20 - 18:00 13 måneder Prinsen 6
02.03.20 - 18:30 Charter Prinsen 5
02.03.20 - 19:00 Charter Prinsen 3
02.03.20 - 21:00 Alice Prinsen 8
02.03.20 - 21:00 Charter Prinsen 6
02.03.20 - 21:15 17 Blocks Prinsen 7
02.03.20 - 21:15 Woman Prinsen 5
02.03.20 - 21:30 The Climb Prinsen 2
03.03.20 - 10:00 Jallikattu Prinsen 7
03.03.20 - 10:00 Antigone Kongesalen
03.03.20 - 12:00 A Son Prinsen 8
03.03.20 - 12:00 High Life Prinsen 7
03.03.20 - 12:30 The Gangster, The Cop, The Devil Kongesalen
03.03.20 - 14:00 The Painted Bird Prinsen 8
03.03.20 - 14:00 The Peanut Butter Falcon Prinsen 2
03.03.20 - 14:00 Honey Boy Prinsen 5
03.03.20 - 14:30 Citizen K Prinsen 3
03.03.20 - 14:30 Rocks Prinsen 7
03.03.20 - 14:45 So Long, My Son Kongesalen
03.03.20 - 16:00 Sovevognsmordet Cinemateket
03.03.20 - 16:00 Trondheim på film del 2 Prinsen 2
03.03.20 - 16:00 The Traitor Prinsen 6
03.03.20 - 16:15 The House of Us Prinsen 5
03.03.20 - 17:00 The Manila Lover Prinsen 7
03.03.20 - 18:00 Om det uendelige Prinsen 3
03.03.20 - 18:00 One Child Nation Prinsen 7
03.03.20 - 18:00 Adults in the Room Prinsen 2
03.03.20 - 18:15 Beanpole Prinsen 5
03.03.20 - 18:15 A Good Woman is Hard to Find Kongesalen
03.03.20 - 19:00 The Farewell Prinsen 8
03.03.20 - 19:00 Hail Satan? Prinsen 6
03.03.20 - 19:00 The Borrowed Dress Cinemateket
03.03.20 - 20:00 You Deserve a Lover Prinsen 7
03.03.20 - 20:30 Vær her Prinsen 3
03.03.20 - 20:30 Extro Kongesalen
03.03.20 - 21:00 Color Out of Space Prinsen 6
03.03.20 - 21:00 Let There Be Light Prinsen 2
03.03.20 - 21:15 Dark Waters Prinsen 5
03.03.20 - 21:15 Fuglane Prinsen 8
04.03.20 - 08:30 The Farewell Kongesalen
04.03.20 - 10:00 Adults in the Room Prinsen 8
04.03.20 - 10:00 A Good Woman is Hard to Find Prinsen 7
04.03.20 - 10:00 Filmseminar: Human/Ocean/Water Prinsen 3
04.03.20 - 11:00 Gipsy Queen Kongesalen
04.03.20 - 12:00 Dagen i morgen Prinsen 7
04.03.20 - 13:30 Dead Dicks Kongesalen
04.03.20 - 13:30 The Manila Lover Prinsen 8
04.03.20 - 14:30 Your Turn Prinsen 5
04.03.20 - 14:30 Onkel Prinsen 8
04.03.20 - 15:00 Collini Case Prinsen 2
04.03.20 - 15:00 Moffie Prinsen 6
04.03.20 - 15:30 For Sama Prinsen 7
04.03.20 - 16:00 Oss to Prinsen 3
04.03.20 - 16:00 Gaza Kongesalen
04.03.20 - 16:00 Den trettende fangen Cinemateket
04.03.20 - 17:00 Nasi Padang Prinsen 5
04.03.20 - 17:30 Synonyms Prinsen 2
04.03.20 - 18:00 Corpus Christi Prinsen 3
04.03.20 - 18:00 IHuman Prinsen 6
04.03.20 - 18:00 Kulinarisk kino: Salmer fra kjøkkenet Prinsen 8
04.03.20 - 18:00 Armi Alive! Annet
04.03.20 - 18:15 Deerskin Kongesalen
04.03.20 - 18:15 High Life Cinemateket
04.03.20 - 18:30 Om det uendelige Prinsen 5
04.03.20 - 20:00 Buoyancy Prinsen 2
04.03.20 - 20:00 So Long, My Son Prinsen 7
04.03.20 - 20:30 The Climb Prinsen 8
04.03.20 - 20:30 Newtopia Prinsen 5
04.03.20 - 20:30 To the Stars Cinemateket
04.03.20 - 20:30 VIMFF World Tour Nova 9
04.03.20 - 21:00 Color Out of Space Kongesalen
04.03.20 - 21:00 Antigone Prinsen 6
04.03.20 - 21:30 The Good Intentions Prinsen 3
04.03.20 - 22:00 Rocks Prinsen 2
05.03.20 - 08:30 Oss to Kongesalen
05.03.20 - 10:00 The Sonata Prinsen 7
05.03.20 - 10:00 Gaza Prinsen 5
05.03.20 - 10:30 Beanpole Kongesalen
05.03.20 - 12:00 Tomboy Prinsen 7
05.03.20 - 13:00 Dark Waters Prinsen 8
05.03.20 - 13:30 Charter Kongesalen
05.03.20 - 14:00 Alice Prinsen 2
05.03.20 - 14:00 Vær her Prinsen 7
05.03.20 - 15:30 To the Stars Prinsen 3
05.03.20 - 15:30 Scare Package Prinsen 8
05.03.20 - 16:00 Deerskin Prinsen 5
05.03.20 - 16:00 Dance With Me Prinsen 7
05.03.20 - 16:00 Z Cinemateket
05.03.20 - 16:15 The Farewell Prinsen 2
05.03.20 - 17:45 IHuman Prinsen 5
05.03.20 - 18:00 For Sama Prinsen 3
05.03.20 - 18:00 Trondheim på film del 2 Prinsen 6
05.03.20 - 18:00 The Gangster, The Cop, The Devil Kongesalen
05.03.20 - 18:15 Utekino på Solsiden: Trondheimsreisen Annet
05.03.20 - 18:30 Collini Case Prinsen 7
05.03.20 - 18:30 The Peanut Butter Falcon Prinsen 2
05.03.20 - 19:00 The Travelling Players Cinemateket
05.03.20 - 19:00 The Quiet One Prinsen 8
05.03.20 - 20:00 Coyote Ugly på Lokal Klubb Annet
05.03.20 - 20:00 Utekino på Solsiden: La La Land Annet
05.03.20 - 20:30 Papicha - Kampen for frihet Kongesalen
05.03.20 - 20:30 One Child Nation Prinsen 6
05.03.20 - 20:45 17 Blocks Prinsen 5
05.03.20 - 21:00 The Traitor Prinsen 2
05.03.20 - 21:00 Citizen K Prinsen 7
05.03.20 - 21:00 Onkel Prinsen 3
05.03.20 - 21:30 Moffie Prinsen 8
06.03.20 - 08:30 The Peanut Butter Falcon Kongesalen
06.03.20 - 10:00 Buoyancy Prinsen 8
06.03.20 - 10:30 To the Stars Kongesalen
06.03.20 - 12:00 Let There Be Light Prinsen 8
06.03.20 - 13:00 You Deserve a Lover Prinsen 7
06.03.20 - 13:00 Hail Satan? Kongesalen
06.03.20 - 14:00 Nasi Padang Prinsen 8
06.03.20 - 14:00 Barn Prinsen 5
06.03.20 - 15:00 Synonyms Prinsen 6
06.03.20 - 15:00 Gaza Prinsen 8
06.03.20 - 15:30 Trondheim på film del 2 Kongesalen
06.03.20 - 16:00 Honey Boy Prinsen 3
06.03.20 - 16:00 Color Out of Space Prinsen 7
06.03.20 - 16:00 Tilståelsen Cinemateket
06.03.20 - 17:00 Your Turn Prinsen 8
06.03.20 - 17:30 Dance With Me Prinsen 5
06.03.20 - 17:45 The House of Us Prinsen 6
06.03.20 - 18:00 Adults in the Room Prinsen 3
06.03.20 - 18:00 Fuglane Prinsen 2
06.03.20 - 18:30 Oss to Prinsen 7
06.03.20 - 18:30 Håp Kongesalen
06.03.20 - 18:45 High Life Cinemateket
06.03.20 - 19:00 Inna de Yard Prinsen 8
06.03.20 - 19:00 Quiz på Lokal Scene Annet
06.03.20 - 19:30 Parasitt (Svart-hvitt) Prinsen 5
06.03.20 - 20:00 Festvisning: Saturday Night Fever Prinsen 6
06.03.20 - 20:30 Gipsy Queen Prinsen 7
06.03.20 - 21:00 Extro Prinsen 2
06.03.20 - 21:00 Scare Package Prinsen 3
06.03.20 - 21:00 13 måneder Kongesalen
06.03.20 - 21:00 The Gangster, The Cop, The Devil Cinemateket
06.03.20 - 21:30 Newtopia Prinsen 8
06.03.20 - 22:00 A Son Prinsen 5
06.03.20 - 23:00 Dead Dicks Prinsen 2
06.03.20 - 23:00 Jallikattu Prinsen 6
07.03.20 - 10:00 The Traitor Kongesalen
07.03.20 - 10:00 One Child Nation Prinsen 6
07.03.20 - 10:00 Dance With Me Prinsen 2
07.03.20 - 10:30 IHuman Prinsen 3
07.03.20 - 11:00 The Manila Lover Prinsen 8
07.03.20 - 12:00 Kule kryp Prinsen 7
07.03.20 - 12:00 Collini Case Prinsen 5
07.03.20 - 12:00 Småkryp Prinsen 2
07.03.20 - 12:00 So Long, My Son Cinemateket
07.03.20 - 12:30 Moffie Prinsen 6
07.03.20 - 13:00 Scare Package Prinsen 8
07.03.20 - 13:00 Latte Pinnsvin Prinsen 3
07.03.20 - 13:00 13 måneder Kongesalen
07.03.20 - 14:00 Småkryp Prinsen 2
07.03.20 - 14:00 Om det uendelige Prinsen 7
07.03.20 - 15:00 Beanpole Prinsen 5
07.03.20 - 15:00 Kulinarisk kino: Goodfellas Annet
07.03.20 - 15:30 Jallikattu Prinsen 8
07.03.20 - 15:30 Antigone Prinsen 6
07.03.20 - 16:00 The Painted Bird Prinsen 7
07.03.20 - 16:00 Gazas tårer Prinsen 3
07.03.20 - 16:00 Newtopia Prinsen 2
07.03.20 - 16:00 Sovevognsmordet Cinemateket
07.03.20 - 16:30 17 Blocks Kongesalen
07.03.20 - 17:20 Trondheim på film del 2 Prinsen 8
07.03.20 - 18:00 De forbandede år Prinsen 5
07.03.20 - 18:00 Corpus Christi Prinsen 6
07.03.20 - 18:00 Dagen i morgen Cinemateket
07.03.20 - 19:00 The Farewell Prinsen 2
07.03.20 - 19:00 White Riot Prinsen 8
07.03.20 - 19:00 Unge Ahmed Prinsen 3
07.03.20 - 19:00 Your Turn Kongesalen
07.03.20 - 19:15 Let There Be Light Prinsen 7
07.03.20 - 20:30 Charter Prinsen 6
07.03.20 - 21:00 A Son Prinsen 3
07.03.20 - 21:15 Deerskin Prinsen 2
07.03.20 - 21:30 Gaza Prinsen 8
07.03.20 - 22:00 Honey Boy Prinsen 7
07.03.20 - 22:00 The Sonata Prinsen 5
07.03.20 - 22:15 To the Stars Kongesalen
07.03.20 - 22:30 The Gangster, The Cop, The Devil Prinsen 6
07.03.20 - 23:00 Nasi Padang Prinsen 2
08.03.20 - 10:00 Onkel Prinsen 7
08.03.20 - 10:00 The Good Intentions Prinsen 8
08.03.20 - 10:00 The House of Us Prinsen 5
08.03.20 - 10:00 Newtopia Prinsen 2
08.03.20 - 11:00 To the Stars Kongesalen
08.03.20 - 11:00 You Deserve a Lover Prinsen 6
08.03.20 - 12:00 Kule kryp Prinsen 2
08.03.20 - 12:00 Fuglane Prinsen 5
08.03.20 - 12:00 Knutsen & Ludvigsen og den fæle Rasputin Prinsen 3
08.03.20 - 12:00 Dead Dicks Prinsen 8
08.03.20 - 12:05 Oss to Prinsen 7
08.03.20 - 14:00 Småkryp Prinsen 2
08.03.20 - 14:00 For Sama Prinsen 7
08.03.20 - 14:00 Rocks Prinsen 6
08.03.20 - 14:00 Extro Prinsen 5
08.03.20 - 14:00 The Biggest Little Farm Kongesalen
08.03.20 - 14:30 A Good Woman is Hard to Find Prinsen 8
08.03.20 - 15:00 Trondheim på film del 2 Prinsen 3
08.03.20 - 16:00 Corpus Christi Prinsen 7
08.03.20 - 16:00 The Climb Prinsen 6
08.03.20 - 16:15 Citizen K Prinsen 2
08.03.20 - 16:15 Papicha - Kampen for frihet Prinsen 5
08.03.20 - 16:30 Alice Prinsen 8
08.03.20 - 16:30 Buoyancy Kongesalen
08.03.20 - 17:00 Løperjenten Prinsen 3
08.03.20 - 18:00 Gipsy Queen Prinsen 6
08.03.20 - 18:00 Tomboy Cinemateket
08.03.20 - 18:30 The Sonata Prinsen 7
08.03.20 - 19:00 Maryam Prinsen 5
08.03.20 - 19:00 Hail Satan? Prinsen 2
08.03.20 - 19:00 Amy Prinsen 8
08.03.20 - 19:30 Vær her Kongesalen
08.03.20 - 20:00 The Peanut Butter Falcon Prinsen 3
08.03.20 - 20:00 The Gangster, The Cop, The Devil Cinemateket
08.03.20 - 20:00 Film med ord på Lokal Scene: Thelma og Louise Annet
08.03.20 - 21:00 Dark Waters Prinsen 6
08.03.20 - 21:00 Synonyms Prinsen 7
08.03.20 - 21:00 The Souvenir Prinsen 2
Privacy/cookies

Få siste nytt i innboksen!

nei, takk