Dagens filmløype

Tradisjon tro, loser Kosmoramas stab deg gjennom hver dag i festivaluka. Våre filmløyper gir forslag til hvordan du kan legge opp dagens program. Vi tilbyr tre ulike forslag som avhenger av dagsformen, men her kan du også plukke og mikse fra forskjellige løyper for å finne din ultimate dagsplan!

Husk også at du kan organisere nettprogrammet etter tidspunkt og sal for å gjøre det enklest mulig å legge en plan for hvilke visninger du skal få med deg. Det gjør du ved å klikke her.

I tillegg anbefaler vi at du bruker «mitt program»-funksjonen og stjernemarkerer de filmene og visningene du vil få med deg!

Lett

To the Stars – kl 15.30 – finn billetter her 

13 måneder – kl 18.00  – finn billetter her – med introduksjon av co-produsent Gudny Hummelvoll

Charter – kl 21.00  – finn billetter her – åpningsfilmen!

 

Medium

Papicha – Kampen for frihet – kl 15.00  – finn billetter her – festivalens første visning!

The Painted Bird – kl 18.00 – finn billetter her – med Q&A med regissør Václav Marhoul

The Climb – 21.30 – finn billetter her 

 

Avansert

The Travelling Players – kl 15.30 – finn billetter her

17 Blocks – kl 21.15 – finn billetter her

Lett

Gipsy Queen – kl 11.00 – finn billetter her

The Manila Lover – kl 13.30 – finn billetter her

Your Turn – kl 14.30 – finn billetter her

Nasi Padang – kl 17.00 – finn billetter her

iHuman – kl 18.00 – [UTSOLGT]

The Climb – kl 20.30 – finn billetter her

 

Medium

Adults in the Room – kl 10.00 – finn billetter her

The Manila Lover – kl 13.30 – finn billetter her

Onkel – kl 14.30 – finn billetter her

Oss to – kl 16.00 – finn billetter her

Corpus Christi – kl 18.00 – finn billetter her

Newtopia – kl 20.30 – finn billetter her

 

Avansert

Filmseminar: Human/Ocean/Water – kl 10.00 – finn billetter her

Onkel – kl 14.00 (med produsentbesøk) – finn billetter her

Synonyms – kl 17.30 – finn billetter her

Buoyancy – kl 20.00 – finn billetter her

Rocks – kl 22.00 – finn billetter her

Lett

Dark Waters – kl 13.00 – finn billetter her

Dance with Me – kl 16.00 – finn billetter her

The Gangster, the Cop, the Devil – kl 18.00 – finn billetter her

Coyote Ugly på Lokal Klubb – kl 20.00 – finn billetter her

 

Middels

Gaza – kl 10.00 – finn billetter her

Tomboy – kl 12.00 [UTSOLGT] 

Alice – kl 14.00 – finn billetter her

Deerskin – kl 16.00 – finn billetter her

The Peanut Butter Falcon – kl 18.30 – finn billetter her

The Traitor – kl 21.00 – finn billetter her

 

Avansert

Gaza – kl 10.00 – finn billetter her

Dark Waters – kl 13.00 – finn billetter her

Z – kl 16.00 – finn billetter her

Collini Case – kl 18.30 – finn billetter her

Citizen K – kl  21.00 – finn billetter her

Lett

Nasi Padang  – kl 14.00 – finn billetter her

Trondheim på Film del 2   – kl 15.30 – finn billetter her

Fuglane  – kl 18.00 – finn billetter her – med innledning og Q&A med manusforfatter Hilde Susan Jægtnes og førsteamanuensis ved institutt for språk og litteratur Frode Boasson

Festvisning: Saturday Night Fever  – kl 20.00 – finn billetter her

 

Medium

Buoyancy  – kl 10.00 – finn billetter her

Barn  – kl 14.00 – finn billetter her

Your Turn  – kl 17.00 – finn billetter her

Parasitt (Svart-hvitt) – kl 19.30 – finn billetter her

A Son  – kl 22.00 – finn billetter her

 

Avansert

To the Stars – kl 10.30 – [UTSOLGT]

You Deseve a Lover – kl 13.00 – [UTSOLGT]

Tilståelsen – kl 16.00 – finn billetter her

High Life  – kl 18.45 – finn billetter her

Scare Package – kl 21.00 – finn billetter her

Dead Dicks – kl 23.00 – [UTSOLGT]

 

Ubrukte plasser selges som rushtickets ved visningsstart. Har du en film du gjerne vil se som er utsolgt, møt opp i billettskranken på Prinsen Kinosenter og still deg i rushtickets-køen – er du er heldig kan det hende du får tak i en billett likevel. 

Lett

Newtopia – kl 10.00 – finn billetter

Oss to – kl 12.00 – finn billetter

Rocks – kl 14.00 – finn billetter

The Climb – kl 16.00 – finn billetter

Gipsy Queen – kl 18.00 – finn billetter

 

Medium

Newtopia – kl 10.00 – finn billetter

Fuglane – kl 12.00 – finn billetter

Extro – kl 14.00 – finn billetter

Alice – kl 16.30 – finn billetter

The Sonata – kl 18.30 – finn billetter

Dark Waters – kl 21.00 – finn billetter

 

Avansert

The Good Intentions – kl 10.00 – finn billetter

Dead Dicks  – kl 12.00 – finn billetter

For Sama – kl 14.00 – [UTSOLGT]

Citizen K – kl 16.15 – finn billetter

Maryam – kl 19.00 – finn billetter

The Souvenir – kl 21.00 – finn billetter

Privacy/cookies

Få siste nytt i innboksen!

nei, takk