Dagens filmløype

Usikker på hvordan du skal finne frem i årets Kosmoramaprogram? Det kan alltid være lurt å lytte til lokalkjente filmfolk. Hver dag under festivalen kommer Kosmoramastaben til å plukke ut løyper tilpasset forskjellig filmform.

Lørdagens filmløype

Lett

The Kindergarten Teacher – kl. 10:00 – finn billetter her

Oppdrag Nemo – kl. 12:00 – finn billetter her

The Social Network – kl. 15:15 – finn billetter her

The Bird Catcher – kl. 19:00 – finn billetter her

Grease – kl. 21:00 – finn billetter her

Medium

Tumbbad – kl. 11:00 – finn billetter her

Little Tickles – kl. 14:15 – finn billetter her

Blindspotting – kl. 16:30 – finn billetter her

Endzeit – Ever After – kl. 18:00 – finn billetter her

The Chambermaid – kl. 20:15 – finn billetter her

El Ángel – kl. 22:30 – finn billetter her

 

Avansert

The Kindergarten Teacher – kl. 10:00 – finn billetter her

St. Bernard Syndicate – kl. 12:30 – finn billetter her

Lords of Chaos – kl. 14:45 – finn billetter her

Her Job – kl. 17:00 – finn billetter her

Mid90s – kl. 19:00 – finn billetter her

De Uønskede – kl. 20:30 – finn billetter her

Donbass – kl. 22:00 – finn billetter her

Fredagens filmløype

Lett

Mid90s – kl. 11:00 – finn billetter her

José – kl. 13:30 – finn billetter her

Little Tickles – kl. 16:00 – finn billetter her

Britt-Marie var her – kl. 18:00 – finn billetter her

Gjenforeningen – kl. 20:00 – finn billetter her

 

Medium

Florianopolis Dream – 10:00 – finn billetter her

Maria by Callas – 14:00 – finn billetter her

Cold November – 17:00 – finn billetter her

Britt-Marie var her – kl. 18:00 – finn billetter her

Endzeit: Ever After – 21:00 (med regissørbesøk) – finn billetter her

 

Avansert

Mid90s – kl. 11:00 – finn billetter her

The Chambermaid – kl. 14:00 – finn billetter her

Den grønne sykkelen – kl. 16:00 – finn billetter her

3 kvinner (snakk om film) – kl. 18:00 – finn billetter her

They shall not grow old – kl. 20:00 – finn billetter her

Minding the Gap – kl. 23:00 – finn billetter her

Onsdagens filmløype

Lett

El Ángel – kl. 12:00 – finn billetter her

Maria by Callas – kl. 14:30 – finn billetter her

Eight Grade – kl. 17:00 – finn billetter her

Jeg ser deg – kl. 20:00 (Besøk fra filmen) – finn billetter her

 

Medium

The Third Wife – kl. 10:00 – finn billetter her

The Wind – kl. 12:30 – finn billetter her

The Song of the Tree – kl. 15:30 – finn billetter her

Alpha, The right to kill – kl. 18:15 – finn billetter her

Skynd deg sakte – kl. 20:00 (Regissørbesøk) – finn billetter her

Cutterhead – kl. 22:00 – finn billetter her

 

Avansert

The Chambermaid – kl. 10:30 – finn billetter her

El Ángel – kl. 12:00 – finn billetter her

Cold November – kl. 14:30 – finn billetter her

Privacy of Wounds – kl. 16:30 – finn billetter her

St Bernard Syndicate – kl. 18:15 – finn billetter her

Ingrid Goes West – kl. 21:00 (panelsamtale) – finn billetter her

Tirsdagens filmløype

LETT

The Kindergarten Teacher – kl. 10:00 – finn billetter her

Cold November – kl. 12.00 – finn billetter her

Crystal Swan – kl. 16.15 – finn billetter her

Ut og stjæle hester – kl. 19.30 – finn billetter her

 

MEDIUM

Cutterhead – kl. 10.00 – finn billetter her

Skynd deg sakte – kl. 12.00 – finn billetter her

Mellom linjene – kl. 14.00 – finn billetter her

Alpha, The Right to Kill – kl. 16.00 – finn billetter her

Fahrenheit 11/9 – kl. 18.15 – finn billetter her

Ut og stjæle hester – kl. 21.30 – finn billetter her

 

AVANSERT

The Kindergarten Teacher – kl. 10.00 – finn billetter her

Skynd deg sakte – kl. 12.00 – finn billetter her

303 – kl. 13.30 – finn billetter her

The Deer – kl. 16.00 – finn billetter her

Fahrenheit 11/9 – kl. 18.15 – finn billetter her

Ut og stjæle hester – kl. 21.30 – finn billetter her

Mandagens filmløype

LETT

The Sisters Brothers – kl. 15:00 – finn billetter her

Cutterhead – kl. 18:00 –  finn billetter her

Champions – kl. 20:30 – finn billetter her

 

MEDIUM

The Third Wife – kl. 16.00 – finn billetter her

Crystal Swan – kl. 18.00 – finn billetter her

Minding the Gap – kl. 20.00 – finn billetter her

De uønskede – kl. 22.00 – finn billetter her

 

AVANSERT

Cold November – kl. 16.00 – finn billetter her

Men alle vet – kl. 18.00 – finn billetter her

Lykkelige Lazzaro – kl. 21.00 – finn billetter her

Privacy/cookies

Få siste nytt i innboksen!

nei, takk