Meny

Kontakt

Telefon
+47 452 24 552

E-post
mail@kosmorama.no

Besøksadresse
Kjøpmannsgata 31
7011 Trondheim

Fakturaadresse
Filmfest Trondheim AS-626739
c/o Visma Services Norge AS,
avd Trondheim
PB 1560
7435 Trondheim

E-post
invoice.626739@vismabpo.no

Faktura skal  lastes opp i PDF eller TIFF og sendes som vedlegg.

Festivalstab

silje

Silje Engeness

Festivaldirektør

silje@kosmorama.no
Tlf. 902 70 188

Har det overordnede ansvaret for festivalen, kommunikasjon, presse, bransje og samarbeidspartnere.

ola

Ola Lund Renolen

Filmsjef

ola@kosmorama.no
Tlf. 994 48 040

Har hovedansvar for programinnhold, programsamarbeid og filmserier.

catherine-2
Catherine Kahn

Produsent

catherine@kosmorama.no
Tlf. 906 94 408

Har hovedansvar for, prosjektutvikling, arrangementer, frivillige, gjester og logistikk

IMG_0002
Guro Marøy Ulvestad

Frivilligkoordinator

guro@kosmorama.no

Camilla

Camilla Rusten

Gjestekoordinator

camilla@kosmorama.no

IMG_0149 1

Anette Nistad

Infokoordinator

anette@kosmorama.no

Anton Skarpås
Booking- og printkoordinator

anton@kosmorama.no

Styret

Geirmund Lykke

styreleder

Arild Kalkvik

styremedlem

Merete B. Ranum

styremedlem

Bård Eidet

styremedlem

Miriam Nordbotten Haugan

styremedlem

Privacy/cookies

Få siste nytt i innboksen!

nei, takk