Dagens filmløype

Usikker på hvordan du skal finne frem i årets Kosmoramaprogram? Det kan alltid være lurt å lytte til lokalkjente filmfolk. Hver dag under festivalen kommer Kosmoramastaben til å plukke ut løyper tilpasset forskjellig filmform.

Søndagens filmløype

LETT

Mr. Gay Syria – kl. 10:30 – finn billetter her

The Charmer – kl. 14:00 – finn billetter her

Please Stand By – kl. 19:00 – finn billetter her

The Night Sitter – kl. 22:00 – finn billetter her

 

MEDIUM

Juze – kl. 10:00 – finn billetter her

Secret Ingredient – kl. 12:00 – finn billetter her

La Familia – kl. 14:30 – finn billetter her

120 slag i minuttet – kl. 18:50 – finn billetter her

 

AVANSERT

The Marriage – kl. 10:00 – finn billetter her

Excavator – kl. 12:00 – finn billetter her

April’s Daughter – kl. 14:15 – finn billetter her

Peshmerga – kl. 18:00 – finn billetter her

Foxtrot – kl. 20:00 – finn billetter her

A Day – kl. 22:00 – finn billetter her

Lørdagens filmløype

Lett:

Wasted! The Story of Food Waste – kl. 10:00 – finn billetter her

Hatets vugge – kl. 17:00 – finn billetter her

Utekino – kl. 19:00 – fri adgang

 

Medium:

April’s Daugther – kl. 10:00 – finn billetter her

Chavela – kl. 12:00 – finn billetter her

A Ciambra – kl. 15:00 – finn billetter her

Love, Simon – kl. 18:00 – finn billetter her

Dying – kl. 21.00 – finn billetter her

The Ravenous – kl. 23:00 – finn billetter her

 

Avansert:

Pororoca – kl. 10:00 – finn billetter her

Killing Jesus – kl. 13:00 – finn billetter her

Dog – kl. 16:00 – finn billetter her

The Charmer – kl. 18:00 – finn billetter her

Dying – kl. 21.00 – finn billetter her

Let the Corpses Tan – kl. 23:00 – finn billetter her

Fredagens filmløype

Lett:

Grace Jones: Bloodlight and Bami – kl. 11:45 – finn billetter her

The Cakemaker – kl. 14:30 – finn billetter her

Mamma Mia! – kl. 20:00 – finn billetter her

Jeg vet hvem du er – kl. 23:00 – finn billetter her

 

Medium:

Røverdatter – kl. 10:00 – finn billetter her

Killing Jesus – kl. 15:00 – finn billetter her

Hatets vugge – kl. 19:30 – finn billetter her

Rockabul – kl. 22:15 – finn billetter her

 

Avansert:

Brev til kongen – kl. 10:15 – finn billetter her

Det syvende segl – kl. 15:00 – finn billetter her

Yol – kl. 17:00 – finn billetter her

Grace Jones: Bloodlight and Bami – kl. 20:00 – finn billetter her

A Sort of Family – kl. 22:30 – finn billetter her

Torsdagens filmløype

Lett:

Wasted! The Story of Food Waste – kl. 10:15 – finn billetter her 

Trondheimsreisen – kl. 12:00 – finn billetter her

Heimebane – kl. 18:00 – finn billetter her

Oh Lucy! – kl. 21:50 – finn billetter her

 

Medium:

Find This Dumb Little Bitch and Throw Her Into a River – kl. 11.45 – finn billetter her

I Am Not a Witch – kl. 14.00 – finn billetter her

Sommerbarn – kl. 16:00 – finn billetter her

Darling – kl. 20:00 – finn billetter her

 

AVANSERT:

Candelaria – kl. 12:00 – finn billetter her

Tigers Are Not Afraid kl. 14:00 – finn billetter her

Gulistan, Land of Roses – kl. 16:00 – finn billetter her

Invisible – kl. 20:00 – finn billetter her

The Marriage – kl. 22:00 – finn billetter her

Onsdagens filmløype

Lett:

Bad Lucky Goat – kl. 09:30 – finn billetter her

Sommerbarn – kl. 14:00 – finn billetter her 

Find This Dumb Little Bitch and Throw Her Into a River – kl. 19:30 – finn billetter her

Double Date – kl. 22:00 – finn billetter her

 

Medium:

A Season in France – kl. 11.45 – finn billetter her

The Marriage – kl. 14.00 – finn billetter her

The Other Side of Everything – kl. 18:00 – finn billetter her

The Cakemaker – kl. 21:30 – finn billetter her

 

AVANSERT:

The Workshop – kl. 12:15 – finn billetter her

Scener fra et ekteskap kl. 14:30 – finn billetter her

1945 – kl. 22:00 – finn billetter her

Tirsdagens filmløype

Lett:

Candelaria – kl. 13.30 – finn billetter her

Please Stand By – kl. 16:00 – finn billetter her 

Letters – kl. 22:15 – finn billetter her

 

Medium:

Woodpeckers – kl. 11.30 – finn billetter her

La Familia – kl. 16.00 – finn billetter her

Tigers Are Not Afraid – kl. 20:20 – finn billetter her

Let the Corpses Tan – kl. 22:00 – finn billetter her

 

AVANSERT:

Høstsonaten – kl. 15:00 – finn billetter her

The Death of Stalin (snakk om film) kl. 17:00 – finn billetter her

Foxtrot – kl. 21:00 – finn billetter her

Privacy/cookies

Få siste nytt i innboksen!

nei, takk